Technika

Připravte dětem dokonalý výlet

Blíží se období třídních výletů a vy si lámete hlavu nad tím, kam s dětmi vyrazit tentokrát? Nenechávejte nic náhodě a využijte možnost zúčastnit se nějakého organizovaného výletu, který bude zajímavý, poutavý a který si všichni do jednoho užijí. Vy budete mít minimum starostí a budete si moci užívat spolu se svými žáky. Odpadnou vám starostí s organizováním, zajišťováním vstupů a dalšími nepříjemnostmi, které vždy zpravidla leží právě na bedrech pedagoga. Co takto si pro jednou užít školní výlet spolu s dětmi?
zámek neuschwanstein

Co od výletu pořádané společností Rikitan můžete očekávat?

Vše blízko u sebe – přesuny jsou náročné, a to zejména pro malé děti. Proto je všechno koncipováno tak, aby jich byla potřeba co nejméně. Všechny atrakce se tedy nacházejí blízko u sebe, tudíž budete trávit více času zábavou, než nudnými a namáhavými přesuny.
Kompletně připravený program – vy, jakožto učitelé, nebudete muset plánovat vůbec nic. Čeká vás kompletní itinerář, který bude uzpůsoben tak, aby jej zvládli bez problémů všechny děti, a aby si jej hlavně co nejvíce užily.
Zábavný a zkušený průvodce – celý den vás bude provázet zkušený, přátelský a profesionální průvodce, který to umí s dětmi perfektně. Ví všechno o navštěvovaných místech a nejenom, že se o všechno postará, také vás zasype zajímavými informacemi a fakty, které zaujmou naprosto každou ratolest.
Zapojení žáků do programu – zapomeňte na nudné prohlídky a sáhodlouhé výklady. Žáci budou zapojeni do programu a vyzkouší si spoustu věcí na vlastní kůži. Tím, že si danou věc vyzkouší, si z toho odnesou nejvíce.
holčičky při malování

Na hrad i na lezeckou stěnu

Je jenom na vás, který program vyberete. Můžete své žáky vzít na zajímavou prohlídku hradu, do přírody nebo na nějaký adrenalinový zážitek, který pro ně bude extrémně vzrušující. Na výběr máte ze spousty zajímavých programů, ze kterých nebude problém vybrat ten nejlepší.