Výrobky

Pro dokonalejší šití

Nejen profesionální švadleny, ale jak již bylo řečeno, také amatérské švadlenky, které si šijí jen tak pro radost pro sebe či pro svou rodinu zajisté budou mít radost z naší nabídky. U nás https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/krejcovske-potreby/krejcovske-panny najdete opravdu velký výběr pomocníků, kteří Vám usnadní a zpříjemní Vaši práci. Stačí jen vstoupit k nám a vybrat si přesně ten model, který Vám vyhovuje.

manekýn

Krejčovská panna je opravdu velkým pomocníkem každého, kdo často upravuje oblečení či šije své vlastní kousky oblečení. Nebudete přece látku jen tak špendlit někde na zemi, když můžete mít tak skvělého pomocníka, který Vám tuto práci hodně usnadní a díky kterému budete vždy slavit úspěchy, budete přesnější a rychlejší. My Vám nabízíme tyto pomocníky v několika různých typech a velikostech.

Je jen na Vás, jestli si pořídíte tohoto pomocníka v provedení dámském, pánském či dětském. Také je jen na Vás, jestli to bude jen základní model, který je v rozmezí dvou velikostí či nastavitelný na více velikostí. Každý je potažený kvalitní a velmi příjemnou potahovou látkou a také nastavitelným stojanem, díky kterému můžete tohoto pomocníka využít nejen k šití, ale také k předvádění svých modelů a k jejich vystavení.

sicí stroj

S produkty od nás budete zajisté velmi spokojeni. Naše produkty pocházejí od spolehlivých a zkušených výrobců a jsou cenově velmi dostupné. Kromě toho u nás najdete i další pomůcky a to nejen pro šití, ale i pro další ruční tvoření. Jako je například háčkování, pletení, vyšívání či různé kreativní tvoření z papíru a dalších pomůcek. Tak velký výběr nejrůznějšího drobného zboží pro ruční tvorbu jistě nikde jinde na jednom místě nenajdete. Tak jen přijďte k nám a najděte si přesně to, co potřebujete pro Vaše výtvory.